Ibrahimović zabio prvijenac, Milan do velike pobjede

Serie A 11. sij 202017:03 > 17:09
Sean M. Haffey/Getty Images

Rossoneri su slavili 2:0 na teškom gostovanju kod Cagliarija, u prvoj utakmici 19. kola Serie A,

Zlatan ibrahimović postigao je prvi pogodak u dresu Milana otkako je ove zime pojačao talijanskog velikana. Ibro je inače zabio tri pogotka, ali su mu opravdano poništena dva gola danas, a jedan je bio regularan.

Goste je u vodstvo doveo mladi napadač Rafael Leao u 46. minuti, kada je primio dugu loptu od Samu Castilleja, a onda lobao golmana Cagliarija.

Točku na i stavio je Ibrahimović u 64. minuti. Theo Hernandez prošao je po lijevoj strani i potom poslao povratnu loptu za Ibru, koji je iz prve majstorski poslao loptu u suprotni kut i potvrdio važnu pobjedu sedmerostrukog europskog prvaka na Sardiniji.