Giroud sve dogovorio sa talijanskim velikanom?

Serie A 10. sij 20208:58 > 9:06
Mike Hewitt/Getty Images

Čini se kako je francuski napadač Olivier Giroud uspio pronaći novi klub.

sportkl

On je krajem prošle sezone produžio ugovor s Chelseajem na još jednu godinu, ali otkad je na klupu došao Frank Lampard ne dobiva priliku igrati i odlučio je napustiti klub.

Mnogo je klubova koji se dovode vezu s njegovim dovođenjem, a kako prenosi talijanski Sky Sport, on se na kraju dogovorio sa Interom.

Nerazzurri su, prema pisanju istog izvora, dogovorili osobne uvjete sa ovim korpulentnim napadačem i ostaje da se dogovore klubovi. Chelsea navodno traži osam milijuna eura za ovog igrača koji ima ugovor na još samo šest mjeseci i to je nešto što Inter u ovom trenutku ne želi ispuniti.

Inače, Sky Sport prenosi kako je Giroudu ponuđen ugovor na dvije i pol godine ako bi potpisao za klub iz Milana, ali taj i ostali osobni uvjeti vrijede samo ako do transfera dođe u siječnju.

Giroud se sada svakako nada da će Chelsea malo popustiti i da će sniziti cijenu kako bi uspio promijeniti sredinu i konačno zaigrati ove sezone.

Inače, o njegovom odlasku nedavno je govorio i sam Lampard.

“Nema ništa novo. Dat ću vam isti odgovor kao i ranije. Razgovarao sam s Olivierom i sve je jasno. Ako su uvjetizadovoljavajući za njega, za nas, za klub, onda ćemo razmisliti o njegovom odlasku i to samo u slučaju da je njegova pozicija pokrivena dolaskom drugog igrača”, poručio je Lampard prije nekoliko dana.

Giroud je ove sezone upisao samo sedam susreta u svim natjecanjima i postigao jedan pogodak.