Rebićeva agonija se nastavlja, upitan za Euro?

Serie A 6. sij 202019:03 > 19:09
AC Milan twitter

Hrvatski nogometaš Ante Rebić nije se snašao na San Siru, nema minutažu ali ni zagarantirano mjesto kod izbornika Dalića za Euro

Ante Rebić nikako se nije snašao u Milanu, i stoga se traže nove opcije jer teško da će zaigrati na Europskom prvenstvu ako ne dobije značajniju minutažu.

Postojala je opcija povratka u Eintracht Frankfurt iz kojeg je otišao prošlog ljeta u Italiju, no iz njemačkog kluba su sve opovrgnuli rekavši kako ne rade na njegovom povratku, osim u slučaju ozljede par igrača, no zasad nemaju namjeru nikoga dovoditi.

Za Rebića su ovo vrlo loše vijesti jer mu preostaje ostanak u Milanu u kojem ima tek 554 odigrane minute u 13 nastupa, ali i to kako je sad došao i Zlatan Ibrahimović pa je vrlo teško očekivati da će Ante biti u početnoj jedanaestorci.

Osim toga, ne ide mu na ruku i pravilo FIFE koje kaže kako igrač u jednoj sezoni može zaigrati za dva kluba, tako da je Rebić u vrlo teškoj situaciji par mjeseci prije početka europske smotre.