Jurić 2020. otvorio pobjedom

Serie A 5. sij 202020:49 > 20:52
Paolo Rattini/Getty Images

Lazio je devet pobjeda u nizu posljednji put upisao u sezoni 1998/99. pod vodstvom švedskog stručnjaka Svena-Gorana Erikssona

Getty images/ Francesco Pecoraro

U susretu 18. kola talijanskog nogometnog prvenstva Verona, koju vodi hrvatski stručnjak Ivan Jurić, je na gostovanju pobijedila SPAL sa 2-0, upisavši prvu pobjedu u zadnja četiri kola. Golove za Veronu zabili su Giampaolo Pazzini (14) i Mariusz Stepinski (85).

Domaćin je od 39. minute igrao s igračem manje nakon što je zbog oštrog prekršaja isključen Nenad Tomović. Karlo Letica nije nastupio za SPAL.U prvom susretu talijanskog nogometnog prvenstva u 2020. godini, Lazio je na gostovanju pobijedio Bresciju sa 2-1 upisavši devetu pobjedu u nizu čime je izjednačio klupski rekord.Rimljani su do pobjede stigli golom Cire Immobilea u prvoj minuti sudačke nadoknade.

Domaćin je poveo u 18. minuti golom Maria Balotellija, izjednačio je Immobile pogotkom iz kaznenog udarca u 42. minuti, a kada se već činilo kako će se susret završiti bez pobjednika, Immobile je donio pobjedu “nebesko-plavima”. Lazio je devet pobjeda u nizu posljednji put upisao u sezoni 1998/99. pod vodstvom švedskog stručnjaka Svena-Gorana Erikssona.