Don Balon: Ronaldo odlazi iz Torina, a ima i želju

Serie A 5. sij 20208:43 > 8:45
Yifan Ding/Getty Images

Gonzalo Arroyo Moreno/Getty Images

Nije više Juventus jak i moćan kao što je to bio, Antonio Conte i Inter su po mišljenju mnogih sada u prednosti. A španjolski Don Balon donosi priču po kojoj bi Cristiano Ronaldo trebao napustiti Torino.
Želja mu je boriti se za sve što se može osvojiti, uključujući i Zlatnu loptu. U Europi sigurno nema puno klubova koji mogu imati takvu vrstu ambicija, ali ima ih nekoliko u kojima Ronaldo još nije zaigrao.

Ne želi se vratiti u Real, želi probati nešto novo, a kada su Lige petice u pitanju, ostaju mu Francuska i Njemačka. PSG je mamac zbog novca, no Ronaldu to sada nije toliko važno, ali mu se sigurno sviđa klub kao što je Bayern, koji ima ogormnu bazu navijača i fantastičan nogometni ambijent oko sebe.

Španjolci tvrde da bi se transfer mogao dogoditi ove godine iako Ronaldov ugovor s Juveom vrijedi do ljeta 2022. Ronaldo je osvojio tri od najboljih pet europskih liga, a sada razmišlja da pokori stari kontinent i da u Bayernu zajedno s Robertom Lewandowskim napravi velike stvari.