Halilović se vraća kući

Serie A 2. sij 202020:15 > 20:21
Getty Images/Oliver Hardt

Već polako i zaboravljeni, a još uvijek mladi hrvatski talent, vraća se u staro jato

Hrvatski reprezentativac Alen Halilović trenutno igra u Nizozemskoj za Heerenveen.

Halilović je u Heerenveen stigao na jednogodišnju posudbu iz Milana gdje se nije mogao izboriti za minutažu. Ovaj 23-godišnjak je u dosadašnjem dijelu sezone odigrao 14 susreta i uspio je postići dva gola, ali je još uvijek daleko od prave forme.

Naš veznjak je u Milan stigao prije godinu dana, ali samo nekoliko dana kasnije klub mu je poručio da ne računa na njega. Od Halilovića se očekivalo mnogo više u dosadašnjoj karijeri nakon što je prije četiri godine iz Dinama otišao u Barceloni.

Međutim, Halilović još uvijek nije ispunio ono što se od njega očekuje i pokušava se nekako vratiti na pravi put. Talijanski mediji pišu da bi se ovaj igrač mogao vratiti u Milan nakon samo šest mjeseci jer ga rossoneri žele vratiti.

Milan bi tako prekinuo njegovu posudbu i vratio ga na San Siro, a zatim prodao. Interes za Halilovića pokazalo je nekoliko klubova iz Španjolske i čini se da ćemo Alena ponovno gledati u La Ligi.

Pored Barcelone Halilović je u Španjolskoj igrao još za Sporting Gijon i Las Palmas. U La Ligi je pružao najbolje igre i čini se da je shvatio da mu tu najviše odgovara. No, koji klubovi su pokazali interes za njega se još uvijek ne zna.

Srdjan Stevanovic/Getty Images