Talijanski prvoligaš doveo trojicu igrača u par sati

Serie A 2. sij 202018:06 > 18:11
Paolo Rattini/Getty Images

U Italiji je baš burno počeo novi prijelazni rok

S dolaskom prvog siječnja službeno je počeo prijelazni rok. Najprometnije za sada je na Apeninima.

Klubovi iz Serije A su danas potvrdili nekoliko transfera, svakako najzvučniji je potpis Zlatana Ibrahimovića s Milanom.

Najviše posla odradila je Genoa. Klub kojem predstoji borba za opstanak u nastavku sezone je danas doveo trojicu igrača.

Iz Juventusa se među stative vratio Mattia Perin, u vezni red je stigao Valon Behrami, dok će napad u nastavku sezone predvoditi Mattia Destro.

Iskusni napadač je danas stigao na liječnički pregled, nakon čega slijedi i potpis ugovora.

‘Prespreman sam za novi početak. Trebamo odigrati odličan drugi do sezone. Cilj je spasiti Genou. Već sam se čuo s nekim igračima, uskoro ću ih i vidjeti uživo’, rekao je Destro.

Ovaj 28-godišnjak je od 2015. godine bio član Bologne, svojevremeno je slovio za jednog od najtalentiranijih igrača. Bio je član Milana i Rome. Preve minute u seniorskom nogometu zabilježio je upravo u Genoi.