VIDEO Boban dočekao Ibru, odmah popričali na hrvatskom

Serie A 2. sij 202014:12 > 14:15
Dean Mouhtaropoulos/Getty Images

Zlatan Ibrahimović konačno je stigao u Milan gdje će danas potpisati novi ugovor sa svojim nekadašnjim klubom.

Odmah po izlasku iz privatnog zrakoplova legendarni Šveđanin hrvatsko-bosanskih korijena susreo se sa sportskim direktorom kluba Zvonimirom Bobanom, a dvojac je razmijenio nekoliko ‘naših’ riječi.

“Jesi dobro?”, pitao je Boban Ibrahimovića, koji mu je potom odgovorio: “Sve je u redu, dobro, umoran sam”.

Nakon toga se Ibrahimović obratio kamerama klupske televizije. “Sjećam se kad sam ovdje došao prije mnogo, mnogo godina. Bez obzira na veliki protok vremena, vrlo sam sretan, ovdje se osjećam kao kod kuće. Jedva čekam vidjeti navijače na San Siru i natjerati ih da skaču.” Zatim se ponovo Boban ubacio i rekao mu: “Mi idemo direktno u auto, oni će uzeti torbe”.

Podsjetimo, Ibrahimović je prethodno za Milan igrao od 2010. do 2012. godine. U tom razdoblju je postigao 56 pogodaka.