Rebić hvata vlak za bijeg iz Milana, Eintracht ga čeka

Serie A 27. pro 201923:21 > 23:31
AC Milan twitter

Ante Rebić stigao je ovog ljeta u Milan iz Eintrachta, a čini se kako je povratak pred vratima

Menadžer Ante Rebića navodno trenutno radi na povratku svog klijenta u Eintracht Frankfurt. Tako barem piše Sempremilan.com.

Još ranije se pisalo da je Rebić kontaktirao Eintrahct preko ljudi iz svog tabora kako bi ispitao mogućnost da se ranije vrati u ovaj klub s posudbe u Milanu.

Hrvatski reprezentativac je stigao u Milan na dvogodišnju posudbu iz Einteachta, a Rossoneri su pri sklapanju dogovora dobili opciju otkupa njegovog ugovora za 25 milijuna eura.

Ipak, od dolaska na San Siro Rebić je skupio manje od 200 minuta na terenu.

Ne igra ni Rebić dobro, ali ni situacija nije najbolja u Milanu uopće i čini se da je hrvatskom ofanzivcu bilo dosta.

Zbog toga njegov menadžer radi na povratku u Eintracht prije svega jer je to sada jedina opcija za Rebića kako nije dozvoljeno igrati za tri različita kluba u istoj sezoni. A on je pored Milana, na startu sezone igrao za svoj Eintracht.

Ukoliko se Rebić vrati u Eintracht, Milan bi mogao novac koji sada koristi za njegova primanja preusmjeriti u dovođenje novog pojačanja.