Conte napada vrh Serie A: Inter blizu dva pojačanja

Serie A 23. pro 201911:39 > 11:42
Emilio Andreoli, Getty Images Sport

Najveća Conteova želja je Arturo Vidal, nogometaš s kojim je slavni trener već surađivao u Juventusu, a priča se i o jednom napadaču

Inter ove sezone predstavlja veliku konkurenciju Juventusu, a u siječanjskom prijelaznom roku trener Intera poručio je čelnicima kluba da želi dovesti najmanje dvojicu nogometaša.

Najveća Conteova želja je Arturo Vidal, nogometaš s kojim je slavni trener već surađivao u Juventusu. Navodno je Barcelona spremna prodati Vidala za 20 milijuna eura. Čileanac je nezadovoljan statusom kod trenera Ernesta Valverdea, vjeruje da zaslužuje veću minutažu i značajniju ulogu u momčadi. Nekoliko puta je javno zaprijetio da će otići iz kluba, a Inter u tome vidi priliku. U siječanjskom prijelaznom roku trener Intera poručio je čelnicima kluba da želi dovesti najmanje dvojicu nogometaša.

Vodeća momčad Serie A želi Vidala dovesti na posudbu do kraja sezone. Barcelona želi u dogovor ugurati klauzulu prema kojoj na kraju sezone Inter mora otkupiti njegov ugovor, a Talijani žele opciju da nakon isteka posudbe biraju hoće li otkupiti ugovor.

Druga je Conteova želja Fernando Llorente, iskusni španjolski napadač u kojem trener Intera vidi zamjenu Romela Lukakua. Conte nema takvog igrača na klupi, a Napoliju nudi Mattea Politana na kojeg ne računa previše u nastavku sezone.