Direktor Juvea poželio srežu Mandži u novome klubu

Serie A 22. pro 201919:07 > 19:12
Tullio M. Puglia/Getty Images

Kako stvari stoje, hrvatski napadač Mario Mandžukić trebao bi potpisati za katarski Al-Duhail

Mario Mandžukić, kako stvari stoje, čeka transfer u katarski Al-Duhail gdje bi trebao zarađivati oko šest milijuna eura godišnje.

Direktor Juventusa Fabio Paratici poželio je sreće hrvatskom napadaču, prema Index.hr.

‘Dogovaramo posljednje detalje, ali transfer još nije dogovoren’, rekao je Juventusov direktor Fabio Paratici.

‘Mario je u Kataru, riječ je o sjajnoj osobi i nogometašu. Drago nam je što smo ga imali posljednje četiri godine u našoj momčadi. Nadam se da je sad sretan i da će uživati u novom iskustvu.’

Mandžukić ove sezone nije nastupao za Juventus. Prethodne četiri sezone bio je jedan od ključnih igrača kluba iz Torina, a u posljednje vrijeme povezivao se s transferima u Manchester United, Milan, Atalantu, Borussiju Dortmund i Bayern. Na kraju je odabrao odlazak u Katar.