Rog poražen s Cagliarijem u Udinama

Serie A 21. pro 201917:09 > 17:12
Joosep Martinson/Getty Images

U 17. kolu talijanske Serie A Cagliari je poražen u Udinama 2:1. Marko Rog odigrao je 81 minutu za momčad iz Sardinije

U prvoj utakmici subotnjeg programa 17. kola talijanskog nogometnog prvenstva Udinese je na svom terenu svladao Cagliari sa 2-1 (1-0).

Udinese je poveo krajem prvog poluvremena golom De Paula (39), da bi pred kraj susreta u razdoblju od nešto više od minute bila postignuta dva gola. Prvo je Joao Pedro (84) poravnao na 1-1, da bi odmah potom Fofana (85) vratio domaće u vodstvo.

Marko Rog igrao je do 81. minute za Cagliari kojemu je ovo drugi poraz zaredom te je ostao peti sa 29 bodova, dok je Udinese skočio na 14. mjesto sa 18 bodova.

Na vrhu je Juventus sa 42 boda, tri manje uz utakmicu manje ima drugi Inter koji od 18 sati igra protiv Genoe.