Talijani: Kraj sapunice, Mandžukić je odabrao klub

Serie A 21. pro 20199:44 > 9:49
Tullio M. Puglia/Getty Images

Hrvatski nogometaš Mario Mandžukić već duže vremena je jedna od glavnih tema na Apeninima, odnosno njegov mogući odlazak iz Juventusa.

Bivši hrvatski reprezentativac je postao ‘persona non grata’ u Juventusu otkako je na mjesto trenera došao Maurizio Sarri i definitivno će tijekom zime promijeniti sredinu, a ponuda u ovom trenutku je prilično mnogo.

Brojni su klubovi zainteresirani za Mandžukićev potpis. Spominju se Manchester United, Borussia Dortmund, zatim Milan, no posljednje informacije s Apenina govore da je Hrvat odlučio napustiti Europu i preseliti u – Katar.

Ugledni Calciomercato je objavio informaciju da će Mandžukić za mirovinu zaraditi u Kataru, a sljedeće odredište u njegovoj karijeri će vjerojatno biti tamošnji Al-Rayyan, koji je u ‘pol-poziciji’ kada je u pitanju trka za potpis.

Do prije nekoliko mjeseci Mandžukić je redom odbijao ponude koje su stizale iz Katara, Saudijske Arabije, UAE-a. Nisu ga zanimali ni kineski prvoligaši koji su mu po sezoni nudili desetke milijuna eura, samo da dođe i zaigra za njih, no situacija se u međuvremenu očito promijenila.