Juve slavio, navijači stali uz Mandžukića

Serie A 15. pro 201918:15 > 18:21
Gety Images

U susretu 16. kola Serie A Juventus je slavio protiv Udinesea golovima Ronalda i Bonuccija. I Mario Mandžukić je u jednom trenutku bio zvijezda na susretu, obzirom da su navijači skandirali njegovo ime na tribinama

U susretu 16. kola talijanskog nogometnog prvenstva Juventus je u Torinu pobijedio Udinese sa 3-1 vrativši se barem privremeno na vrh ljestvice Serie A.

Torinska “Stara dama” je sav posao obavila u prvom dijelu postigavši tri gola. Dva je zabio Cristiano Ronaldo (9, 39), a jednog Leonardo Bonucci (45+1). Do kraja susreta gosti su uspjeli tek ublažiti poraz, u četvrtoj minuti sudačke nadoknade zabio je Ignacio Pussetto.

Inače, navijači Stare dame su u drugom dijelu počeli skandirati ime Marija Mandžukića te su ovim potezom jasno dali do znanja upravi kluba da nisu korektni prema hrvatskom napadaču.

Mandžo uopće nije u planovima trenera Maurizija Sarrija, a već ranije se spominjao transfer u Manchester United ili Borussiju Dortmun, a nije nemoguće i da završi u nekom azijskom klubu.