Ancelotti nije htio ići, borio se do kraja

Serie A 13. pro 201914:44 > 14:48
Francesco Pecoraro/Getty Images

Sad već bivši trener Napolija Carlo Ancelotti nije se htio tako lako predati, ali je naposljetku predsjednikova zadnja

Bivši trener Napolija Carlo Ancelotti nije želio otići s klupe ovog kluba, javljaju talijanski mediji.

Ancelotti je dobio otkaz u utorak navečer i to nakon što je njegov Napoli pregazio Genk na San Paolo stadionu i plasirao se u osminu finala Lige prvaka.

Ipak, Talijani prenose kako je Ancelotti posljednjih dana na klupi ovog kluba uvjeravao predsjednika De Laurentiisa da ga treba ostaviti.

Ipak, on je donio svoju odluku već mnogo ranije i Ancelottiju nije bilo spasa iako je svim silama želio ostati i nastaviti raditi s ekipom.

Podsjetimo, njega je odmah u srijedu popodne zamijenio nekadašnji strateg Milana Gennaro Gattuso koji će imati zadatak vratiti klub među četiri najbolja u Italiji.

Inače, Ancelotti već ima ponude za nastavak karijere, a one navodno dolaze od Evertona, West Hama i Arsenala.