Juventus maksimalno ponizio Mandžu

Serie A 12. pro 201911:35 > 11:41
Valerio Pennicino/Getty Images

Od dolaska Maurizija Sarrija Mandžukić gubi ugled u Juventusu, ali ovo je prešlo sve granice

Mario Mandžukić s nestrpljenjem iščekuje siječanj kada će moći konačno napustiti Juventus.

Relativno nedavno je Mandžukić važio za ikonu među navijačima Juventusa, ali dolaskom Maurizija Sarrija na mjesto trenera u potpunosti je pao u drugi plan i izvjesno je da će napustiti klub tijekom zime.

Inozemni mediji pišu da je Mandžukićev život u Torinu danas tužan. Osim što mu nije dopušteno trenirati s ostatkom momčadi, sada je procurio novi potez kojim su Bianconeri dodatno ponizili hrvatskog napadača koji je u klubu još od 2015. godine.

Ugledni Daily Mail, pozivajući se na talijanske izvore, piše kako se Mandžukićevo ime nije našlo na popisu 600 gostiju na domjenku koji je organizirao Juventusov predsjednik Andrea Agnelli.

Očito je kako u Juventusu više ne tretiraju Mandžukića kao svog člana, a ostaje vidjeti kako će se cijela priča završiti i koje će biti sljedeće odredište u karijeri hrvatskog napadača. Spominje se da bi to mogla biti Borussia Dortmund.