Ancelotti se oglasio zanimljivim priopćenjem

Serie A 11. pro 201917:17 > 17:22
Srdjan Stevanovic/Getty Images

Iskusni italijanski stručnjak Carlo Ancelotti od sinoć više nije trener Napolija.

Talijanski klub je nakon susreta protiv Genka priopćio da je Ancelotti dobio otkaz, te da više nije trener ovog kluba. Iako je Ancelotti izborio s Napolijem osminu finala Lige prvaka već ranije se znalo da je samo pitanje trenutka kada će napustiti klub.

Sve je počelo prošlog mjeseca kada su igrači Napolija odbili otići u karantenu, a Ancelotti se nije bunio. Predsjednik Aurelio De Laurentiis je to itekako zamjerio Ancelottiju i samo se čekao trenutak kada će mu uručiti otkaz.

Nakon otkaza Ancelotti se danas odlučio oglasiti na Twitteru, te je poslao kratku poruku navijačima Napolija.

sportk

“Zahvaljujem se klubu, zaposlenicima, mojim igračima, pomoćnicima i predsjedniku za ovo nezaboravno iskustvo u prelijepom gradu kao što je Napulj”, poručio je Ancelotti.