Zabija kao na traci, ali Inter ga namjerava prodati

Serie A 28. stu 201916:25 > 16:32
Getty Images/Miguel Schincariol

U Interu nemaju namjeru vratiti Gabriela Barbosu unatoč sjajnim igrama u Flamengu.

Nerrazurri su Gabigola doveli još 2016. godine nadajući se da će biti nova zvijezda, ali na Meazzi se ovaj nogometaš nije nikada snašao i bio je primoran i prethodnu sezonu provesti na posudbi.

Povezano

Gabigol se vratio u Brazil i to mu je bio pon pogodak. Osim što je zahvaljujući upravo njemu Flamengo osvojio Copu Libartadores, mladi nogometaš je pritom zabio i 31 pogodak u 38 nastupa, ali svejedno ni takva statistika neće mu biti dovoljna da se vrati u Inter.

Mediji u Italiji prethodnih dana su nagađali da Inter namjerava prodati Gabigola i novac iskoristiti za zvučan transfer, a takav scenarij je najavio i sportski direktor kluba Giuseppe Marotta.

“Njegova posudba ističe u prosincu. Tada ćemo pažljivo procijeniti što i kako dalje. On kao igrač može sigurno napredovati još, ali vjerojatno neće biti dio našeg projekta. Ima mnogo ponuda i u dogovoru s njim ćemo odabrati ono što je najbolje za obje strane”, rekao je operativac Intera.

Kao jedan od zainteresiranih klubova spominje se Crystal Palace.