Milan pronašao rješenje u mladom Talijanu?

Serie A 25. stu 201916:57 > 17:07
Enrico Locci/Getty Images

Milan ove sezone ne briljira u domaćem prvenstvu, trenutno su na 13. mjestu pa se uprava talijanskog kluba posvetila novim pojačanjima

Milan ove sezone ne izgleda dobro, to je svima jasno. Zato se uprava talijanskog kluba posvetila novim rješenjima, Zlatan Ibrahimović još uvijek nije odlučio hoće li potpisati za Rossonere, navodno je problem financijske prirode.

No, mora se pod hitno reagirati jer Milan nema vremena, bliži su zoni ispadnja nego zoni koje vode u europska natjecanja pa su se okrenuli napadaču Evertona, Moiseu Keanu. Klub s Goodison Parka već se dulje vrijeme želi riješiti napadača koji je došao iz Juvea za 27,5 milijuna eura, a u 11 nastupa za englesku momčad još nije postigao pogodak.

Keanov menadžer je poznati Mino Raiola, koji je također čovjek koji vodi Zlatana Ibrahimovića, a šuška se kako bi Talijani u suprotnom smjeru mogli poslati Krzysztofa Piateka.

Izgleda da talijanskom gigantu gori pod nogama s obzirom da su na 13. mjestu Serie A.