Procurili detalji Ibrinog ugovora u Milanu

Serie A 21. stu 201912:27 > 12:32
Claudio Villa/Getty Images

Zlatan Ibrahimović će se nakon epizode u LA Galaxyu vrlo vjerojatno vratiti u AC Milan

Sljedećeg mjeseca Ibrahimoviću će isteći ugovor s LA Galaxyjem i bit će u poziciji da kao slobodan igrač izabere novi klub, a vrlo vjerojatna destinacija je San Siro, gdje je već igrao od 2010. do 2012. godine.

Mediji na Apeninima tvrde kako nije riječ samo o glasinama, te da je Ibrahimovićev agent Mino Raiola već obavio razgovore s klupskim rukovodstvom, a objavljeni su i detalji ugovora koji je ponuđen 38-godišnjem švedskom napadaču.

Gazzetta dello Sport saznaje kako je Milan ponudio Ibrahimoviću ugovor da u klubu bude do kraja aktualne sezone, ali da u istom postoji i klauzula po kojoj bi se suradnja mogla produžiti na sljedeću sezonu. Za tih 18 mjeseci je predviđeno da Milan isplati Ibrahimoviću ukupno šest milijuna eura.

Ranije je inače bilo špekulacija da Ibrahimović traži od Milana mjesečnu plaću od milijun eura, ali mu klub sa San Sira, nudi tri puta manju zaradu.

Ibrahimović je informirao sportskog direktora Milana Zvonimira Bobana da će u sljedećim tjednima donijeti konačnu odluku o povratku