Tužan kraj kratke Kalinićeve epizode u Romi

Serie A 18. stu 20198:51 > 8:56
Martin Rauscher - SEPA.Media/Getty Images

Hrvatski reprezentativac Nikola Kalinić ovog ljeta stigao je u Romu na posudbu iz Atletico Madrida.

Vučica je odlučila angažirati Kalinića na jednogodišnju posudbu, a on je u klub stigao kao rezervna opcija za Edina Džeku. Međutim, već nakon nekoliko kola Kalinić je doživio ozljedu zbog koje će se na teren vratiti tek početkom godine.

Hrvatski napadač odigrao je svega 182 minute u pete utakmica u dresu rimskog kluba, a ozlijedio se sredinom prošlog mjeseca. Zbog toga je Paulo Fonseca na velikim mukama jer je Džeko trenutno jedini napadač kojeg ima na raspolaganju.

Denis Doyle/Getty Images

Već se neko vrijeme nagađa u talijanski medijima da će Roma u siječnju sigurno dovesti još jednog napadača koji bi mogao biti rezervna opcija za Džeku.

Kako piše španjolska Marca to će vjerojatno biti kraj za Kalinića u Romi. Navodno, rimski klub je već odlučio da će vratiti hrvatskog napadača u Atletico Madrid, te da će novac uložiti u dovođenje nekog mlađeg napadača.