15.11.2019 | 13.32 > 13:33

Juve uzima ponajboljeg mladog vratara svijeta?

Iako se očekuje da će Juve po ovom pitanju u ofenzivu krenuti na ljeto, ne treba prekrižiti ni mogućnost da se sve odigra ove zime

Torinska 'Stara dama' planira velike poteze idućeg ljetnog prijelaznog roka.

Kako piše Gazzetta dello Sport, Juventus je zagrizao za Milanovog 20-godišnjeg vratara Gianluigija Donnarummu. U zamjenu su spremni ponuditi svoje braniče, Meriha Demirala ili Danielea Ruganija uz naravno, obaveznu nadoplatu.

Iako se očekuje da će Juve po ovom pitanju u ofenzivu krenuti na ljeto, ne treba prekrižiti ni mogućnost da se sve odigra ove zime, budući da je Donnarummi ostalo još 19 mjeseci tekućeg ugovora i sad je idealna prilika da Milan na njemu zaradi koliko može.