Mandžo bio u novi klub mogao stići već u prosincu!

Serie A 14. stu 201919:04 > 19:08
Emilio Andreoli/Getty Images

Mario Mandžukić česta je tema u našim vijestima, ali nije ni čudo, kad je potpuno zapostavljen u Juventusu...

Znamo već da uopće više ne igra za Staru damu, Maurizio Sarri ne računa na njega, a tjednima već traju i nagađanja i žongliranje poluinformacijama gdje će se Manždo skrasiti u zimskom roku.

Kao najizgledniji kandidat za novi klub našeg bivšeg reprezentativnog asa pokazao se Manchester Uniteda iz više razloga, a čini se da ta priča sada dobiva vrlo jasne obrise.

Naime, talijanski Tuttosport danas je zapisao sljedeće:

– Mario želi otići u Manchester United već u prosincu kako bi trenirao i bolje se uklopio. Želi početi trenirati i prije realizacije transfera koji se može dogoditi nakon 1. siječnja 2020. godine.

Je li to moguće ostvariti? Navodno jest, mnogo bi ovisilo o dogovoru samih klubova koji bi dakle trebao biti postignut u vrlo skorom roku. Najvažnije je da time ne bi bili narušeni neki od propisa Uefe ili Fife.