Kaos u Napoliju: Žene igrača pobjegle iz grada

Serie A 13. stu 201910:54 > 11:15
Francesco Pecoraro, Getty Images Sport

Situacija u Napoliju je eskalirala do te mjere da je nekoliko žena od igrača napustilo grad

U Napulju je predsjednik Aurelio de Laurentis nakon domaćeg poraza od Rome momčad poslao u karantenu, ali to je odluka koju može donijeti trener, a Carlo Ancelotti je rekao ‘Ne, igrači idu doma!’ i tako podržao momčad čiji su najiskusniji igrači ionako odlučili da neće u karantenu.

U domove Brazilca Allana i Poljaka Zielinskog je provaljeno, pokradeni su. Obiteljima je prekipjelo, a današnja su izdanja brojnih talijanskih sportskih novina puna vijesti o nepodnošljivom napuljskom ambijentu:

Talijanski mediji rapisali su se o novim problemima u Napulju. Supruge Insignea, Zielinskog i Allana napustile su grad, sami igrači su zaključani u svojim domovima, dok je Kalidou Koulibaly čak angažirao privatnu zaštitarsku tvrtku.

Emilio Andreoli/Getty Images

De Laurentis se, pišu dobro informirani, želi inatiti. Ove zime namjerno neće prodati nijednog igrača, a ozbiljno razmišlja o prodaji kluba izvjesnome katarskome šeiku s kojim bi se uskoro trebao naći u Londonu.

U međuvremenu, tržišna vrijednost igrača pada, klub tone sve niže u poretku Serie A i bit će vrlo zanimljivo pratiti kako će se situacija rasplesti.