13.11.2019 | 08.31

CR se ispričao zbog svog razmaženog ponašanja

Juventus je proteklog vikenda s minmalnih 1:0 pobijedio Milan. Cristiano Ronaldo je zamijenjen na početku drugog poluvremena.

Cristiano Ronaldo

Stuart Franklin/Getty Images

Ronaldo nije kraj susreta nije dočekao na stadionu jer je otišao tri minute prije posljednjeg sudačkog zvižduka. Agresivna reakcija prilikom izmjene i bijeg su bili dovoljni argumenti talijanskih medijima za slučaj "Ronaldo" u Torinu.

Ipak, u torinskom klubu razmišljaju drugačije te su potez Portugalca već stavili pod tepih i sve ono što se događalo u nedjelju navečer.

Dozu odgovornosti i osjećaj krivice je shvatio i Ronaldo koji je u ponedjeljak nazvao kapetana Giorgija Chiellinija i ispričao mu što se događalo.

Raniji odlazak sa Allianz stadiuna Ronaldo je opravdao tako što se ispričao Chielliniju zbog svega što se dogodilo. Rekao je da se osjećao frustrirano i da nije bio 100 % spreman za utakmicu.

Nakon povratka s reprezentativne pauze legendarni portugalski nogometaš se namjerava ispričati i svim ostalim suigračima.

U međuvremenu će sa Ronaldom porazgovarati i Pavel Nedved te Fabio Paratici te mu dati do znanja da Juventus više neće tolerirati onakve i slične ispade.