10.11.2019 | 23.45

Juventus preko Milana ponovno na čelo ljestvice

Juventus je u Torinu slavio protiv Milana i na taj način vratio prvo mjesto u Serie A

U derbiju 12. kola talijanskog nogometnog prvenstva Juventus je pobijedio Milan sa 1-0 vrativši se na prvo mjesto Serie A.

Pogodak odluke zabio je Paulo Dybala u 78. minuti. Sjajni Argentinac je zabio pogodak 20 minuta nakon što je ušao u igru umjesto nevidljivog Cristiana Ronalda.

Bila je to deveta uzastopna pobjeda torinske 'Stare dame' protiv Milana. Mario Mandžukić nije konkurirao za sastav torinskog kluba, dok je Ante Rebić ušao u igru kod gostiju u 85. minuti.