Atalanta opet kiksala, čudesni Lazio došao na 3. mjesto

Serie A 10. stu 201917:19 > 17:24
Marco Rosi/Getty Images

Na ljestvici Serie A vodi Inter sa 31 bodom, dok je Juve drugi s dva boda manje, ali i utakmicom manje. Treće mjesto drži Cagliari sa 24 boda

Idući suparnik zagrebačkog Dinama u Ligi prvaka, Atalanta odigrala je 0-0 na gostovanju kod Sampdorije u susretu 12. kola talijanskog prvenstva,

Momčad iz Bergama, za koju je cijeli susret igrao hrvatski nogometaš Mario Pašalić, je od 74. minute igrala bez isključenog Ruslana Malinovskog.

Lazio je ostvario uvjerljivu 4-2 pobjedu protiv Leccea. Gosti su nakon prvog poluvremena držali bod u rukama (1-1), no Lazio je u nastavku zabio tri gola za uvjerljivih 4-1. Do kraja utakmice Lecce je tek ublažio poraz.

Strijelci za rimski klub bili su Correa (30, 80), Milinković- Savić (62) i Immobile (78-11m ), dok su golove za Lecce zabili Lapadula (41) i La Mantia (88).

SPAL je na gostovanju kod Udinesea odigrao 0-0 nakon što je promašio jedanaesterac u osmoj minuti sudačke nadoknade. Tragičar je bio Andrea Petagna.

U prvom susretu današnjeg programa u Serie A Cagliari je pobijedio Fiorentinu sa 5-2, a prvi pogodak za pobjedničku momčad zabio je Marko Rog u 17. minuti.

Nakon njega mrežu Fiorentine zatresli su Pisacane (26), Simeone (34), Joao Pedro (54) i Nainggolan (65), dok je golove za Forentinu zabio Vlahović u 75. i u 87. minuti. Rog je odigrao cijelu utakmicu za Cagliari kao i Milan Badelj za Forentinu.

U nedjelju se još sastaju Parma – Roma (18.00) i Juventus – Milan (21.00).

Na ljestvici vodi Inter sa 31 bodom, dok je Juve drugi s dva boda manje, ali i utakmicom manje. Treće mjesto drži Cagliari sa 24 boda.