Getty Images / Christopher Lee

09.11.2019 | 20.16

Inter slavio nakon preokreta za vrh, Brozović odličan

Nogometaši Intera svladali su u 12. kolu Serie A na San Siru Veronu s 2-1 i vratili se na čelo ljestvice.

Nicolo Barella

Emilio Andreoli/Getty Images

Inter je do pobjede došao preokretom jer je Verona, čiji je trener Ivan Jurić, vodila od 19. minute kada je Valerio Verra realizirao kazneni udarac. U 65. minuti Matias Vecino je pogodio za 1-1, a sedam minuta prije kraja Nicolo Barrela je donio pobjedu domaćinu.

Marcelo Brozović je odigrao cijeli susret za Inter, koji vodi s dva boda više i utakmicom više od Juventusa.

Ranije je Torino deklasirao u gostima Bresciju s 4-0.