Tuttosport: Modrić odbio Milan

Serie A 8. stu 201910:06 > 10:12
Denis Doyle/Getty Images

Luka Modrić će ostati u Realu bez obzira na probleme s minutažom koje ima ove sezone

Kako javlja talijanski Tuttosport, hrvatski reprezentativac je odbio novu ponudu Milana. Modrić ne želi otići iz Reala nakon serije loših igara te će pokušati s madridskim klubom vratiti formu i boriti za sve trofeje.

Ugovor s Realom ima do kraja sezone i zasad nema informacija da 34-godišnji veznjak pregovara s klubom o novom ugovoru. Puno se zato piše o njegovom odlasku koji je neminovan zbog poznih igračkih godina u koje Modrić polako ulazi.

Milan ima velikih problema sa rezultatima ove sezone, momčad nije ni blizu vrha Serie A i očajnički žele dovesti velike zvijezde.

Ranije danas smo objavili da će se Zlatan Ibrahimović vrlo vjerojatno vratiti na San Siro, ali to nije dugoročno rješenje.

Povezano

Bit će zanimljivo vidjeti hoće li Boban i Maldini pronaći način kako ponovno vratiti Milan na stare staze slave.