PSG dogovara transfer beka Stare dame

Serie A 7. stu 201923:35 > 23:44
Emilio Andreoli/Getty Images

Ova sezona još nije ni na polovici, a već se slažu momčadi za sljedeću, tako barem razmišlja PSG koji jako želi Jubventusova beka

Iako se ima još podosta igrati u ovoj, direktori klubova već razmišljaju o sljedećoj sezoni.

Francuski mediji izvještavaju kako su PSG i Juventus već počeli pregovarati oko transfera Mattije De Sciglija u pariški klub.

Leonardo je De Sciglija pokušao dovesti u posljednjim danima ljetnog prijelaznog roka, ali je 27-godišnjak ostao u Torinu.

Le Parisien piše kako je prije nekoliko dana došlo do kontakta između dvije strane, a i sam De Sciglio koji nema zagarantirano mjesto startera u Juventusu ne bi imao ništa protiv transfera.

De Sciglio se povrijedio na startu ove sezone, pauzirao je sve do prethodnog vikenda kada je odigrao 90 minuta u trijumfu nad Torinom (0:1).

Claudio Villa/Getty Images