Talijanski klub opasno zagrizao za Ibrahimovića

Serie A 2. stu 201913:28 > 13:41
Sean M. Haffey/Getty Images

Švedski nogometaš uskoro bi mogao pronaći novu destinaciju obzirom da mu do kraja prosinca ove godine istječe ugovor s LA Galaxyjem

Zlatan Ibrahimović trenutno je na odmoru obzirom da mu ovogodišnja epizoda u američkom MLS-u nije prošla po planu. Njegov LA Glaxy izgubio je od gradskog rivala Los Angelesa FC u playoffu 5:3. Postavlja se veliko pitanje gdje će švedska legenda nastaviti karijeru, a kao nova destinacija spominje se Italija.

Milanu i Napoliju, s kojima se Ibrahimović najviše povezivao, pridružila se i Bologna. Ibrahimović je jednom spomenuo kako ne bi imao ništa protiv dolaska na sjever Italije ali smao u slučaju da ga nazove trener Bologne, Siniša Mihajlović, s kojim je u jako dobrim odnosima.

Talijanski mediji prenose da su u Bologni spremni ponuditi ugovor Ibrahimoviću do ljeta 2021. godine prema čemu bi zaradio osam milijuna eura.

Predsjednik Bologne, Joey Saputo, vjeruje kako će sponzori osigurati novac za Ibrahimovića, a njegov dolazak u ovaj klub bi bio senzacionalna vijest. No, Zlatan je trenutno na odmoru te će do kraja godine odlučiti hoće li nastaviti suradnju s LA Galaxyjem ili će se vratiti u Europu.