19.10.2019 | 23.08 > 23:10

Ronaldo i Pjanić za još jedan običan dan u uredu

Nakon prvenstvene stanke Juve stigao do još jedne pobjede protiv bologne 2:1 na svoj način

U posljednjoj utakmici subotnjeg programa 8. kola talijanske Serie A Juventus je u Torinu svladao Bolognu sa 2-1 (1-1) i zadržat će se na vrhu ljestvice.

Vodeći pogodak za Juve postigao je Cristiano Ronaldo u 19. minuti. Bologna je izjednačila u 26. minuti preciznim udarcem Danila. Pobjedu momčadi Maurizija Sarrija donio je Miralem Pjanić, koji je u 54. minuti sretno došao do lopte u kaznenom prostoru gostiju i sa 13 metara svladao gostujućeg vratara Skorupskog.