19.10.2019 | 17.52 > 17:53

Atalanta ispustila tri gola prednosti, Pašalić igrao

Nogometaši Atalante, koji se nalaze u istoj skupini Lige prvaka s hrvatskim predstavnikom Dinamom, nakon prvog poluvremena su vodili sa 3-0 na gostovanju u Rimu kod Lazija, da bi na kraju osvojili samo jedan bod.

Atalanta

Marco Rosi/Getty Images

Atalanta

Momčad pod vodstvom Gian Piera Gasperinija odigrala je odlično prvo poluvrijeme i zahvaljujući golovima Kolumbijca Luisa Muriela (23, 28) i Argentinca Alejandra Gomeza (37) vodila sa 3-0 te tu prednost držala sve do 69. minute.

Tad je talijanski reprezentativac Ciro Immobile izborio i realizirao prvi od dva kaznena udarca. U 70. minuti je Argentinac Joaquin Correa smanjio zaostatak domaćih na samo jedan pogodak, a u drugoj minuti sučevog dodatka Immobile je još jednom bio precizan sa 11 metara.

Hrvatski reprezentativac Mario Pašalić bio je u početnoj postavi Atalante, a izašao je u 60. minuti, dok je njegova momčad još uvijek imala tri pogotka prednosti.

Atalanta je sa 17 bodova na trećem mjestu, iza vodećeg Juventusa (19) i drugoplasiranog Intera (18), koji imaju utakmicu manje od momčadi iz Bergama. Lazio je na šestom mjestu sa 12 bodova.

U subotu su na rasporedu još dvije utakmice 8. kola Serie A, a sastaju se Napoli - Verona (18.00) i Juventus - Bologna (20.45).