Niste čuli za njega, a žele ga velikani Juventus i PSG

Serie A 17. lis 201915:10 > 15:19
Claudio Villa/Getty Images

Mladi Sandro Tonali prošle sezone je briljirao u Serie B, a sa dobrim partijama u dresu Brescie nastavio je i ove sezone u elitnom rangu talijanskog nogometa

Također debitirao je i za reprezentaciju Italije, a samo je pitanje vremena kada će prijeći u bolji klub.

Ove sezone igra jako dobro, te se veliki broj klubova raspituje za njegove usluge, ali dva kluba u tome prednjače. Samo mu je 19 godina, a igra već vrlo kvalitetno i mirno u sredini terena. Podsjeća igrom pomalo na Verattija i nije slučajno da ga žele ponajbolji klubovi Europe.

Riječ je o dva velikana, i to o PSG-u i Juventusu, koji ga žele dovesti u svoje redove, ali to neće biti nimalo lako.

Veliki “rat” će ove dvije ekipe voditi oko dovođenja mladog Tonalija, te ostaje da vidimo tko će na kraju imati više sreće i novaca.