Nekad veliki Milanov talent, sada u trećoj ligi

Serie A 17. lis 201913:12 > 13:17
(Photo by Marco Luzzani/Getty Images)

Hachim Mastour nekada je bio jedan od najtalentiranijih igrača u Europi, a 2012. godine dobio je ugovor u Milanu i mnogi su vjerovali da će to iskoristiti.

Mastour je svoje čarobne poteze s loptom snimao i stavljao na YouTube te preko noći je postao velika zvijezda. Međutim, u Milanu nije uspio pokazati ono što se od njega očekuje. Rossoneri mu nisu željeli produžiti ugovor prošlog ljeta, te je kao slobodan igrač napustio klub.

Nakon što je napustio San Siro za njegove usluge bilo je zainteresirano vrlo malo klubova. Ipak, Mastour je na kraju otišao u Grčku i potpisao je za PAS Lamia, ali je odmah počeo sa skandalima.

Klub je čak objavio da je nestao i da se ne pojavljuje na treninzima zbog čega je početkom ove godine dobio otkaz. Već mjesecima Mastour je bez kluba, ali čini se da će se konačno vratiti na teren.

Naime, talijanski mediji prenose da je Mastour pred potpisom za Regginu koja se natječe u Serie C. Očekuje se da ovaj 20-godišnjak potpiše ugovor do ljeta 2022. godine.

Mastour je ljetos bio na probi u Parmi, ali nije oduševio trenere ovog kluba koji su mu se zahvalili na izdvojenom vremenu. Nekada je čak igrao i za omladinske selekcije Italije, te je upisao debi u dresu Milana, ali nakon toga njegova karijera išla je samo silaznom putanjom.

“Ovo je za njega velika stvar jer vjerujemo u njegov talent i želju za osvetom, odnosno dokazivanjem da vrijedi”, rekao je sportski direktor Reggine, Massimo Taibi.