Rog: Napokon sam zadovoljan svojim nastupima

Serie A 12. lis 201914:04 > 14:09
Joosep Martinson/Getty Images

Hrvatski nogometaš Marko Rog u razgovoru za talijanske medije rekao je kako se preporodio u Cagliariju.

Rog je ovog ljeta stigao na posudbu iz Napolija u Cagliari, a dosad je upisao jednu asistenciju u dresu novog kluba gdje napokon igra standardno.

“Moram reći da mi ide jako dobro, zadovoljan sam. Cijela momčad mi pomaže, posebno trener Rolando Maran i stručni stožer”, rekao je Rog u razgovoru za Sky Sport.

Spomenuo je hrvatski nogometaš i doba dok je igrao u Napoliju, gdje je svjestan kako nije dobio pravu priliku.

“U Napulj sam stigao jako mlad. Bio mi je to prvi klub u inozemstvu. No, iako nisam puno igrao, naučio sam puno od velikih igrača i dva sjajna trenera poput Carla Ancelottija i Maurizija Sarrija. Međutim, nisam imao kontinuitet igranja i to mi je bilo potrebno”, zaključio je Rog.

Njegov Cagliari je trenutno sedmi klub u talijanskoj Serie A.