Mandžo ima usmeni dogovor s ponajvećim klubom svijeta

Serie A 10. lis 201913:19 > 13:28
Emilio Andreoli/Getty Images

Mario Mandžukić potpuno je van stroja kada govorimo o odnosu Maurizija Sarrija prema hrvatskom reprezentativcu, ali čini se kako stižu bolji dani

Talijanski Tuttosport objavio je kako je Mario Mandžukić sve dogovorio s Manchester Unitedom, te da će već prvog siječnja potpisati za klub s Old Trafforda.

Iako je Mandžukić bio povezivan pa čak i na pragu transfera u United i minulog ljeta, od toga nije bilo ništa. No, sada se čini da će 33-godišnji hrvatski napadač gotovo sigurno crno-bijeli dres zamijeniti crvenim i zaigrati u Premier ligi. Juventus bi dobio odštetu od 10 milijuna eura

Ovo je, naravno, logičan potez čelnika slavnog engleskog kluba, jer nakon odlaska Romelua Lukakua nemaju klasičnog golgetera i čovjeka koji bi na sebi konstantno držao barem jednog, ako ne i oba stopera protivničke momčadi. S Mandžom bi to definitivno dobili, a mnogi vjeruju da upravo taj čovjek nedostaje Solskjaerovu Unitedu da bi igra i rezultati krenuli prema gore.