Talijani: Milan smjenjuje trenera, poznat nasljednik?

Serie A 7. lis 201918:31 > 18:33
Paolo Rattini/Getty Images

Milan je u subotu nakon preokreta stigao do pobjede protiv Genoe u gostima sa 2:1.

Domaći su poveli golom Schonea u 41. minuti, a golman Milana, Pepe Reina je očajno reagirao u ovoj situaciji i praktično poklonio gol Genoi.

Rossoneri su loše igrali u prvom poluvremenu, ali je u nastavku situacija bila potpuno drugačija pa su golovima Hernandeza i Kessieja ipak stigli do sva tri boda.

Ipak, čelni ljudi Milana su i dalje bili nezadovoljni i čini se da se i dalje žele riješiti Marca Giampaola.

Talijan je naslijedio Gennara Gattusa na klupi Milana, ali nije imao previše uspjeha, a skoro svi talijanski mediji sada pišu da bi ga Luciano Spalletti trebao zamijeniti.

Spalletti je na kraju prošle sezone napustio Inter i od tada je bez angažmana, a već se ranije spominjao kao kandidat za klupu Milana, ali je odbijao tu mogućnost.

Međutim, nekoliko medija prenosi da su dvije strane sada blizu da postignu dogovor i Spalletti bi trebao preuzeti Milan.