06.10.2019 | 17.12

Kaliniću poništen gol za pobjedu u 90.!

Nikoli Kaliniću u 90. minuti poništen je gol kojim bi Roma pobijedila Cagliari, a ovako je ostalo 1:1.

Nikola Kalinić

Martin Rauscher - SEPA.Media/Getty Images

Kaliniću je sudac Massa gol poništio nakon pregleda VAR-a zbog prekršaja u napadu.

Prethodno je Cagliari poveo preko Pedra, da bi Roma izjednačila autogolom Ceppitellija u 31. minuti.

Kalinić je igrao od 75. minute, dok je Rog za goste odigrao cijelu utakmicu.

Mario Pašalić je s klupe gledao pobjedu Atalante 3:1 protiv Leccea. Za domaćine su pogađali Zapata, Gomez i Gosens, a za goste Lucioni.

Bologna je dvaput vodila protiv Lazija, no gosti iz Rima uzeli su bod (2:2) zahvaljujući dva gola Immobilea.