Milan prekinuo seriju od tri uzastopna poraza

Serie A 5. lis 201922:38 > 22:39
Paolo Rattini/Getty Images

Nogometaši Milana pobijedili su u 7. kolu Serie A u gostima kod Genoe s 2:1 i tako prekinuli seriju od tri poraza zaredom.

Povela je Genoa golom Danca Lasse Schonea u 41. minuti, no Milan već početkom drugog dijela dolazi do preokreta. Prvo je u 51. minuti iz solo akcije pogodio Theo Hernandez, a u 57. minuti igrač Genoe Davide Biraschi skrivio je penal koji je u gol pretvorio Franck Kessie. Biraschi je pritom i isključen, a u 79. minuti pocrvenio je i igrač gostiju Davide Calabria. U 90. minuti vratar Milana Reina ruši Koumaea, no španjolski vratar ipak brani penal Schoneu.

Za Genou je cijelu utakmicu odigrao Marko Pajač, a Ante Rebić je susret odgledao s klupe Milana.

Milan je sada 11. s 9 bodova, a Genoa je ostala predzadnja sa svega pet osvojenih bodova.

U ranijim utakmicama SPAL je s 1:0 pobijedio Parmu, a Verona je s 2:0 bila bolja od Sampdorije.