Sarri: Mandžukić odlazi, samo je pitanje kada

Serie A 27. ruj 201918:08 > 18:14
Warren Little/Getty Images

Trener Juventusa Maurizio Sarri od dolaska u Juventus "zamrznuo" je Marija Mandžukića na klupi "Stare dame", a sada se aktivno traži klub hrvatskom napadaču.

Od dolaska Sarrija jasno je bilo kako za Mandžukića neće više biti mjesta u početnom sastavu Juventusa, a poznavajući karakter Brođanina on se s tim nije lako mirio.

Cijelo ljeto Mandžukiću se tražio klub, ali Hrvat nije bio zadovoljan i odlučio je zasad ostati.

“Svi znate da Mario Mandžukić aktivno traži novi klub, on sigurno odlazi. Za sada čekamo jer je u nekim zemljama prijelazni rok još aktualan, možda stigne ponuda koja će zadovoljiti sve strane. Ako ostane, imat ću Marija Mandžukića na raspolaganju u nastavku sezone’, rekao je Sarri.

Loris Roselli/NurPhoto via Getty Images