U borbi za Mandžu dva kluba iz Premier lige

Serie A 26. ruj 201912:04 > 12:10
Valerio Pennicino/Getty Images

Nakon što je odbio ponude iz Katra Mario Mandžukić je ostao u Juventusu, ali očigledno je da nije u prvom planu trenera Maurizija Sarrija, te će u siječnju napustiti klub kako bi našao sredinu u kojoj će igrati.

Hrvatski napadač je imao ozbiljne pregovore s katarskim Al-Rayyanom, koji mu je nudio godišnju plaću od sedam milijuna eura, ali je na kraju odbio jer iako ima 33 godine želi još koju godinu igrati u Europi.

Talijanski mediji pišu da bi Mandžukić u siječnju mogao preseliti u Engleksu jer su za njega ozbiljno zainteresirani Manchester United i West Ham.

Iskusni nogometaš je već počeo pregovore s njima, ali navodno je bliži dogovoru s Čekićarima, koji mu garantiraju veću minutažu.

Mandžukić je odigrao 162 utakmice za Juventus, na kojima je postigao 44 gola i zabilježio 24 asistencije.