Cagliari srušio Napoli, Atalanta Romu, Interu derbi

Serie A 25. ruj 201920:59 > 21:07
Paolo Bruno/Getty Images

Atalanta je kao gost u petom kolu Serie A slavila kod Rome na Olimpicu 2:0.

Dinamov protivnik posao je riješio u nastavku utakmice. Zapata je u 71. minuti zabio za 1:0, a gosti su pobjedu potvrdili u 90. minuti kada je na asistenciju Pašalića pogodio De Roon.

Pašalić je ušao samo dvije minute ranije, dok je za Romu od 76. minute igrao Nikola Kalinić.

U derbiju Inter je s 1:0 golom D’Ambrosija srušio Lazio. Brozović je odigrao 90 minuta.

Za iznenađenje kola pobrinuo se Cagliari koji je s 1:0 slavio kod Napolija golom Castra u 88. minuti. Rog je igrao do 72. minute kada ga je zamijenio strijelac jedinog gola.

Fiorentina je stigla do prve pobjede sezone slavljem 2:1 protiv Sampdorije uz golove Pezzelle i Chiese, dok je za goste strijelac bio Bonazzoli. Badelj je odigrao za Viole cijelu utakmicu.

Lecce je kao gost slavio kod SPAL-a 3:1, dok je Parma s 1:0 slavila protiv Sassuola.