Što će trener Milana reći na Rebićevu poruku?

Serie A 24. ruj 201916:57 > 16:58
Alessandro Sabattini/Getty Images

Ante Rebić ovog je ljeta iz Eintrachta stigao u Milan, a sada sugerira da bi trener Rossonera Marco Giampaolo trebao promijeniti formaciju.

Giampaolo je ‘vladavinu’ u Milanu započeo u formaciji 4-3-1-2, iako je Rebić posljednje minute derbija s Interom igrao u omiljenoj ulozi.

– Kao klinac bio sam veznjak, šestica ili osmica. Sa 17 godina dok sam bio igrač Splita tadašnji trener Ivan Matić me gurnuo na lijevo krilo, gdje igram i danas – rekao je Rebić za službene stranice Milana.

– Čim sam čuo za interes Milana, odmah sam nazvao oca i on mi je rekao da prihvatim ponudu. Rekao mi je da su oni jedan od najboljih klubova u Italiji i da to apsolutno prihvatim.

– Sretan sam i ponosan što sam ovdje. Pričao sam i s Bobanom, koji mi je rekao što klub očekuje od mene. Ovo je čast, ali i odgovornost.

– Želim svima pokazati da sam napredovao od zadnjeg iskustva u Serie A s Fiorentinom. Također želim pokazati da zaslužujem biti ovdje i predstavljati dres Milana – zaključio je Rebić.