Brozović igrač derbija, Vatreni ga zezaju

Serie A 22. ruj 201913:08 > 13:17
Emilio Andreoli/Getty Images

Super ti je autogol - napisao mu je na Twitteru Dejan Lovren

Nogometaši Inter slavili su velikom milanskom derbiju 2:0 protiv Milana. Inter je dobio utakmicu u sredini terena, gdje je Brozović bio čuvar i ubojica, što god je trebalo. Kod gola je brzo reagirao i imao malo sreće, ali je bio gdje je trebao biti. On nema viziju Barelle ili Sensijeve kvalitete, ali on Interovu sredinu drži na okupu”, piše Gazzetta.

Popularni talijanski list nahvalio je Brozovića i u zasebnom tekstu o junacima derbija, njemu i Lukakuu.

– Pridružio se društvu Bobana i Perišića kao tek treći Hrvat koji je zabio u derbiju. Brozović je jedinstveni veznjak u Serie A. Pretrčao je 13,1 kilometar, dva više od Barelle, drugog po toj statistici u Interovoj momčadi – piše Gazzetta.

Michael Regan/Getty Images

Nakon utakmice na svom Twitteru Broz je napisao:
“Noć je plavo-crna”.

Odmah je dobio Lovrenov odgvor.
– Super si autogol zabio.

Vatreni se često zezaju na društvenim mrežema, samo je to još jedna potvrda da je u Dalićevom jatu dobra atmosfera.