15.09.2019 | 22.45

Rebić debitirao, Milan jedva slomio Jurića!

AC Milan AS Roma

Ante Rebić debitirao je za Milan u teško izborenoj pobjedi 1:0 na gostovanju kod Jurićeve Verone u trećem kolu Serie A.

Ante Rebić

Alessandro Sabattini/Getty Images

Ante Rebić

Verona je od 21. minute morala igrati s igračem manje nakon što je izravni crveni karton dobio Stepinski koji je neoprezno startao na Musacchija.

Rebić je priliku za igru dobio na početku nastavka, a Rossoneri su jedini gol zabili u 68. minuti kada je sigurno penal realizirao Piatek.

Nakon dva remija nogometaši Rome napokon su upisali pobjedu, na Olimpicu je u nedjelju stradao Sassuolo s 4:2.

Već nakon 33 minute bilo je 4:0 za Romu, a strijelci su bili Bryan Cristante (12), Edin Džeko (19), Henrikh Mkhitaryan (22) i Justin Kluivert (33).

U nastavku Sassuolo je samo uspio ublažiti poraz pogocima Domenica Berardija (53, 72). Nikola Kalinić, koji je na posudbi u Romi, ostao je na klupi.

Inter je vodeći s devet bodova, Bologna i Juventus su na sedam, Torino, Napoli, Atalanta i Milan šest, Roma je na pet, Jurićeva Verona ima četiri.