Luda završnica utakmice Dinamovog euro protivnika

Serie A 15. ruj 201916:43 > 16:51
Alessandro Sabattini/Getty Images

Atalanta, Dinamov prvi protivnik u Ligi prvaka, pobijedio je u 3. kolu Serie A u gostima Genou s 2:1.

Atalanta je povela u 64. minuti golom Muisa Murijela iz jedanaesterca, a potom su dva gola pala u sudačkoj nadoknadi.

Prvo je izjednačio Domenico Criscito iz penala u prvoj minuti nadoknade vremena, a petoj minuti dodanog vremena Duvan Zapata je donio pobjedu Atalanti. Mario Pašalić je igrao za goste do 56. minute. Atalanta je tako stigla do šestog boda.

Do čudesnog preokreta stigla je Bologna u Bresciji gdje su na poluvremenu gubili 3:1, da bi na kraju slavili 4:3. Donnarumma je zabio dva za 2:0, Bani je smanjio na 2:1, a za 3:1 prije odlaska na odmor pogađa Cistana.

Domaćin je u 48. ostao s igračem manje nakon drugog žutog kartona Dessene, da bi uslijedio preokret gostiju golovima Palacija, Polija i Orsolinija.

Cagliari je kao gost s 3:1 slavio kod Parme uz dva gola Ceppitellija i jedan Simeonea, dok je za domaćine strijelac bio Barilla. Rog je za goste igrao do 83. minute.

SPAL je pobijedio Lazio 2:1: Gosti su poveli preko Immobilea, domaćin je okrenuo preko Petagne I Kurtića. Letica je kod SPAL-a ostao na klupi.

Inter ima devet bodova, slijede Bologna i Juve za sedam, na dnu Leece i Sampdoria bez bodova.