Tudor nije mogao protiv bivšeg suigrača

Serie A 14. ruj 201922:48 > 22:52
Christof Koepsel, Getty Images Sport

U susretu trećeg kola talijanskog nogometnog prvenstva Udinese, kojeg vodi hrvatski stručnjak Igor Tudor, je poražen na San Siru od Intera sa 0-1, nakon što su gosti veći dio utakmice igrali s igračem manje.

Warren Little/Getty Images

Ključni trenutak dogodio se u 36. minuti kada je Tudorova momčad ostala s igračem manje nakon što je Rodrigo de Paul rukom udario Antonia Candrevu. Sudac Maurizio Mariani je pregledao spornu situaciju i dodijelio crveni karton argentinskom veznjaku.

Udinese se dobro držao s igračem manje, no Tudorova obrana je popustila u 44. minuti kada je pogodak glavom zabio je Stefano Sensi na asistenciju Diega Godina. Za Inter je cijeli susret igrao Marcelo Brozović.

Milanski sastav je trećom pobjedom preuzeo vrh ljestvice s devet bodova, dva više od Juventusa koji je u prvom susretu ovog kola odigrao 0-0 na gostovanju kod Fiorentine. (h)