Capello: Za Scudetto će se boriti tri kluba

Serie A 14. ruj 201912:41 > 12:45
Getty images/ Lennart Preiss

Iskusni talijanski trener Fabio Capello mišljenja je će nova sezona u Seriji A ponuditi daleko više uzbuđenja.

Juventus dominira Apeninima već osam godina i skoro da nije bilo sezone u kojoj smo gledali neka uzbuđenja, no ako je vjerovati Capellu, tome je došao kraj.

Capello smatra kako će se za Scudetto uz Juventus boriti još dvije momčadi, točnije Napoli i Inter, što će samu ligu učiniti snažnijom nego prethodnih godina.

“Mislim da će ovo prerasti u borbu između tri kluba, Juventusa, Napolija i Intera“, rekao je Capello na jednoj ceremoniji u Italiji, pa dodao:

“Bit će ovo uzbudljivo i izbalansirano prvenstvo, igrači koji su stigli podigli su nivo igre i kvalitete natjecanja, što je bilo u blagom padu posljednjih nekoliko godina”, smatra iskusni stručnjak.

Nakon dvije utakmice jedini stopostotan učinak imaju Juventus, Inter i Torino.