Rebić predstavljen navijačima Milana

Serie A 13. ruj 201919:14 > 19:15
AC Milan twitter

Ante Rebić napokon je dočekao svoj veliki trenutak.

AC Milan twitter

Hrvatski reprezentativac posljednje je dane prijelaznog roka proveo pod velikim stresom oko vlastite budućnosti, bilo je jasno iz završnih nastupa za Eintracht kako mislima više nije u Frankfurtu.

Srećom za njega, dogovoren je transfer u nekada veliki AC Milan koji ga je u petak i predstavio navijačima.

Ostvario sam san, neizmjerno sam sretan. Znam puno toga o klubu i od ranije, znam gdje sam stigao, a već sam i odradio prvi trening s momčadi. Nadam se da ćemo imati sjajnu sezonu,’ kazao je novi član Rossonera.

Rebić je progovorio i o treneru.

Preko Zvonimira Bobana sam saznao dovoljno informacija o treneru Giampaolu, vjerujem da ćemo dobro surađivati.’

Milan će u nedjelju igrati protiv Verone, a očekuje se kako će Rebić biti na klupi.